PRZYPOMNIEĆ TWOJE DANE LOGOWANIA?

ZAREJESTRUJ SIĘ

STUDIOWEBART.PL
PROJEKTOWANIE STRON WWW

POLECAMY FIRMĘ STUDIOWEBART.PL
KONTAKT: 662 744 555

POZNAJ OFERTĘ PROJEKTOWANIA SKLEPÓW I STRON WWW

STUDIOWEBART.PL - OFERTA WYKONANIA STRONY WWW

Strona www to obecnie nieodłączona reklama każdej firmy. Pozwala ona na zaprezentowanie działalności firmy, przedstawienie jej usług i wyrobów, jest też najprostszą formą kontaktu z klientem. Posiadanie profesjonalnej strony internetowej to szereg korzyści – atrakcyjna wizualnie i merytorycznie witryna zapewni napływ nowych kontrahentów co przyczyni się do rozwoju firmy. Efektywna strona internetowa to nie tylko świetna wirtualna wizytówka, ale także lepszy kontakt z klientem. Strona www dostępna jest przez 24h na dobę. Żadna inna forma reklamy nie ma tak globalnego i ciągłego zasięgu. Strona www to także sposób na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych.

Każda poważna i profesjonalna firma dba o swój wizerunek i sposób postrzegania jej przez klienta. Strona internetowa to nic innego jak wirtualne odbicie tych wartości w internecie. Dobrze zaprojektowana i atrakcyjna wizualnie strona powoduje pozytywne wrażenia na kliencie. Niefunkcjonalna z nieprzemyślana grafiką - przeciwnie. Strona internetowa jest podstawowym źródłem informacji o firmie. Jej posiadanie jest niezbędnym warunkiem powodzenia wielu przedsięwzięć oraz budowania dobrego wizerunku.

Nasza oferta obejmuje pełen zakres rozwiązań i usług związanych z promocją firmy w internecie. Dostarczamy profesjonalne i skuteczne rozwiązania internetowe, które pozwalają firmom na zaistnienie i umacnianie swojego wizerunku. Projektujemy strony tak, aby zachęcały one potencjalnych klientów do skorzystania z Państwa usług. Oprócz prostego, a zarazem intuicyjnego i atrakcyjnego wyglądu dbamy o użytkowość witryny poprzez stosowanie się do standardów sieciowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby każda strona www zrealizowana przez nas miała swój własny charakter i niepowtarzalny klimat. Dla początkujących przedsiębiorstw oraz takich, które są zainteresowane zmianą swojego wizerunku, proponujemy pełną identyfikację wizualną na która składa się między innymi określenie haseł reklamowych, palety kolorystycznej firmy, stałych elementów graficznych itp. Dla nich, a także dla istniejących przedsiębiorców, oferujemy stworzenie logo i zaprojektowanie strony internetowej oraz jej promocję w internecie. Tych którzy chcą spróbować sprzedaży przez internet lub rozwinąć już istniejący sklep, proponujemy profesjonalne, bardzo funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie sklepy internetowe. Każdy rodzaj portalu możemy stworzyć w dowolnym wybranym przez Państwa języku – warunkiem jest dostarczenie tłumaczenia strony. Tworzone przez nas witryny objęte są opieką posprzedażową – od wielkości zlecenia zależy czas opieki nad serwisem, który zawsze precyzowany jest w umowie. Dla każdej realizowanej przez nas strony www oferujemy pomoc w doborze hostingu i konfigurację serwera.

Pracujemy przede wszystkim na bazie projektów OpenSource (Wordpress, Woocommerce, Joomla, VirtueMart, Prestashop). OpenSource to ogólna nazwa technologii z tzw. otwartym kodem źródłowym. Są one najczęściej rozwijane przez programistów z całego świata i zazwyczaj udostępniane są za darmo. Dzięki temu tworzenie aplikacji nie jest obciążone dodatkowymi kosztami licencji, a dobry kontakt z twórcami ułatwia uzyskanie wsparcia technicznego.

Tworzymy aplikacje i strony internetowe przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak iPhone, iPad, telefony z systemem Android. Stanowią one integralną część naszych projektów i pozwalają na znaczne zwiększenie dostępności aplikacji dla użytkowników, a w konsekwencji na zwiększenie ich liczby.

Naszym klientom oferujemy integrację ich aplikacji z serwisami społecznościowymi takimi jak Facebook, Google+ czy Twitter. Zakres integracji zależy od wymagań klienta i może obejmować między innymi:

 • logowanie użytkowników na pomocą danych z portali społecznościowych
 • wysyłanie danych na portale społecznościowe
 • pobieranie danych z portali społecznościowych
 • integrację elementów społecznościowych w aplikacjach (np. przycisk "Lubię to" z Facebooka)

WEB DESIGN - PROJEKTOWANIE STRON WWW

Tworzymy gustowne, eleganckie i estetyczne strony www - zarówno statyczne jak i dynamiczne, którymi zarządzać może sam Klient (za pomocą systemu CMS). Tworzymy strony internetowe dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Mogą to być rozbudowane serwisy, jak i niewielkie strony wizytówki. Na początek zawsze przedstawiamy projekt graficzny, po jego akceptacji budujemy funkcjonalną stronę. Po przetestowaniu i Twojej akceptacji, serwis umieszczamy na serwerze. Nasze strony zawsze budowane są w technice przyjaznej wyszukiwarkom oraz dobrze przygotowane do pozycjonowania. Zastosowanie technologii CMS pozwala na realizację projektów informatyczny w sposób nowoczesny, szybki i niezawodny. Elastyczne podejście do dynamicznych potrzeb Klienta wymaga użycia elastycznych i niezawodnych narzędzi, takich właśnie jak CMS.

Jak odbywa się projektowanie i wdrożenie strony www? - przeczytaj SCHEMAT DZIAŁANIA.

SYSTEMY CMS I STATYCZNE STRONY WWW

System zarządzania treścią, w skrócie CMS od angielskich słów Content Management System, pozwala na edycję treści i ich modyfikację przez osoby nie znające w najmniejszym stopniu języków programowania, czy nawet języków znacznikowych. System zarządzania treścią posiada interfejs graficzny, co oznacza, że jego obsługa niczym się nie różni od innych programów w których pracujemy na co dzień. Edytor tekstu w CMS przypomina swymi opcjami edytory takie jak Wordpad czy Microsoft Office Word. Użytkownik posiada pełną kontrolę nad treściami znajdującymi się na stronie ich modyfikacją jak i formatowanie tekstu. Administrator systemu sam decyduje o tym komu treści mają być udostępniane, sam może również dodawać kolejne podstrony i rozbudowywać witrynę. Obsługa Systemu CMS jest prosta dzięki łatwemu w obsłudze panelowi administracyjnemu dostępnemu przez przeglądarkę internetową i jednocześnie daje duże możliwości edycji i rozbudowy własnej strony www dzięki zaawansowanym funkcjom i modularnej budowie pozwalającej dalej rozwijać się stronie www razem z Twoją firmą bez ponoszenia kosztów nowej, pełnej aplikacji. Przez takie podejście proces publikacji w Internecie upraszcza się, strona www zyskuje znaczny potencjał e-marketingowy a Ty możesz wreszcie skoncentrować się na swojej pracy. Zamawiając u nas witrynę opartą na systemie zarządzania treścią, zostaniesz przeszkolony do samodzielnej jego obsługi.

Tworzymy również klasyczne, statyczne, niezarządzalne strony www. Takie rozwiązanie ma jednak sens tylko wtedy, kiedy podstawowych atutem strony ma być jej wygląd, zaś treść jest drugorzędna i nie jest planowana ani rozbudowa serwisu, ani aktualizacja treści strony. W innych wypadkach zdecydowanie polecamy skorzystanie z zarządzalnych stron www tworzonych za pomocą systemu CMS.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie to celowe kształtowanie wyników w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki wypozycjonowaniu na czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania, statystyki Twoich stron wykazują znaczny wzrost oglądalności, a sklepy internetowe generują wielokrotnie większe zyski. Pozycjonowanie jest bardzo ważne, ponieważ wyszukiwarka jest obecnie podstawowym narzędziem dostępu do informacji, zapewne także dla Twoich Klientów. Pozycjonowanie to działania, których celem jest podniesienie pozycji strony internetowej w odpowiedzi na wybrane zapytania. To czyni pozycjonowanie jedną z najbardziej efektywnych metod zwiększania ilości wizyt na stronie www. Większa ilość wizyt to z kolei większa sprzedaż Twojej firmy, rozpoznawalność marki, dotarcie do nowych odbiorców itp.

Umiejętne pozycjonowanie gwarantuje:

 • efektywne pozyskiwanie nowych Klientów
 • skuteczne konkurowanie z liderami rynku

Dzięki odpowiedniej budowie i konsekwentnemu pozycjonowaniu Twoja oferta trafia dokładnie tam, gdzie zaplanowałeś - do internautów szukających konkretnych informacji.

W ramach usługi pozycjonowania zapewniamy:

 • analizę sytuacji rynkowej firmy
 • pomoc w wyborze efektywnych słów kluczowych, pod którymi strona będzie pozycjonowana i które zaowocują nowymi zamówieniami
 • aktualizację informacji, jakie generowane są obecnie przez wyszukiwarkę internetową
 • promowanie serwisu, poprzez usługę pozycjonowania
 • monitorowanie oraz reagowanie na efekty działania
 • szczegółowe statystyki dotyczące skuteczności każdego ze słów (można usunąć lub zmienić mało skuteczne słowa kluczowe)
 • przejrzyste zasady naliczania opłat

SKLEPY INTERNETOWE

Sklepy internetowe oraz wszelkie rozwiązania typu e-commerce staja się coraz bardziej popularną formą sprzedaży. Dziś Internet to nie tylko rozrywka, ale także narzędzie do prowadzenia biznesu. Wiele firm obecnie decyduje się na wykorzystanie sklepu internetowego stawiając go jako filar powstającej działalności lub uzupełnienie sprzedaży bezpośredniej. Bezsporne korzyści płynące z posiadania sklepu internetowego - brak ograniczeń terytorialnych i możliwość dotarcia do wielu milionów potencjalnych klientów, wpływają na niesłabnącą popularność tego kanału sprzedaży. Wygoda, sprawność zamawiania i szybka obsługa klienta powodują, że coraz częściej ludzie dokonują zakupów on-line, nie wychodząc z domu. Brak własnego sklepu można potraktować jako przeszkodę w dalszym rozwoju firmy. Profesjonalny sklep internetowy pozwala jego właścicielowi na ciągłe rozszerzanie i modyfikowanie oferty, szybką reakcję na klimaty na rynku, elastyczną ofertę tworzoną dla klienta. Sklep internetowy to oszczędność czasu, miejsca i kadry pracowniczej. Jest czynny 24h na dobę, co w przypadku tradycyjnego handlu jest zajęciem bardzo kosztownym. Kolejnym plusem posiadania wirtualnego sklepu jest to, że do obsługi takiego sklepu w większości przypadków wystarczy jedna osoba. Oferowane przez nas oprogramowanie sklepu internetowego zapewnia możliwość szybkiej i łatwej obsługi sklepu przez osobę administrującą. Oprogramowanie jest tworzone w sposób umożliwiający późniejsze ewentualne modyfikacje bądź rozbudowę. Proponowane przez nas oprogramowanie sklepu internetowego jest dostosowywane pod indywidualne potrzeby naszego klienta, dlatego też przyjmujemy zamówienia na rozbudowane i nietypowe sklepy internetowe. Tworzone przez nas sklepy wyróżniają się przejrzystością, łatwą i intuicyjną nawigacją oraz posiadają możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły.

COPYWRITING i WEBWRITING

Copywriting to sztuka tworzenia treści, które wywołują odpowiedni odzew – efekty, które można zaplanować i wykorzystać w biznesowej strategii. To perswazyjne i efektowne treści, teksty i slogany reklamowe, napisane tak, aby jak najlepiej sprzedać towary i usługi. Webwriting to użytkowe i efektowne treści i teksty dla stron internetowych, napisane tak, aby serwis cieszył się dużą popularnością.

Na pozycję strony w wyszukiwarkach ma wpływ wiele czynników, jednym z najstotniejszych są treści danej witryny. Wyszukiwarki promują strony, na których użytkownik poszukujący danej informacji uzyska najlepszą - rzetelną i wyczerpującą odpowiedź na swoje zapytanie, czyli strony, które najprecyzyjniej spełnią oczekiwania szukającego internauty. Niepowtarzalne, ciekawe, merytorycznie wartościowe, profesjonalnie opisujące dane zagadnienia teksty, to wielki atut witryny. Na tworzenie treści warto więc poświęcić czas i pieniądze, profity otrzymasz od potencjalnych klientów oraz wyszukiwarki.

Na czym polega nasza usługa? - Profesjonalnie opracujemy zarówno hasła reklamowe i krótkie teksty reklamowe, jaki i całe treści witryn, opisy produktów w sklepach internetowych. Nasze  doświadczenie i kreatywność zaprocentują rozwojem Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, przedstawimy najlepsze rozwiązania i ustalimy szczegóły.

Oferujemy:

 • teksty na stronę internetową
 • teksty ofertowe
 • teksty reklamowe
 • teksty do mailingu/newslettera
 • opisy produktów, usług

LOGOTYP

Logotyp, logo - to znak graficzny jednoznacznie identyfikujący firmę. Logo symbolizuje to co prezentuje firma i sposób, w jaki chcemy to przekazać Klientom. Logotyp jest bardzo ważnym elementem graficznym – powinien być rozpoznawalny, jednoznaczny, utożsamiać w sobie to, co firma chce sobą prezentować. Proces tworzenia logo jest procesem trudnym i dość czasochłonnym. Zamawiając logo musimy pamiętać, że logo firmy to element który będzie towarzyszył przedsiębiorstwu wszędzie: na wizytówkach, firmowych gadżetach, ulotkach, folderach, teczkach, billboardach zazwyczaj przez długi okres. Dlatego element ten jest tak ważny. Logotyp powinien być również: czytelny, rozpoznawalny - od razu kojarzący się z daną firmą i oryginalny. Dobrze stworzony projekt logotypu firmy będzie wstępem do budowy całej grafiki firmy. Niepowtarzalne logo będzie budziło skojarzenia, oddawało charakter firmy i wyróżniało firmę wśród konkurencji.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Identyfikacja wizualna to szereg elementów, dzięki którym firma staje się rozpoznawalna wśród konkurentów na rynku. Budowanie rozpoznawalności marki to proces bardzo istotny dla firmy. Identyfikacja wizualna wzmacnia i utrwala wizerunek firmy w świadomości potencjalnych Klientów. Pierwszym krokiem jest stworzenie logotypu. Ważne, aby był przemyślany, to pozwoli uniknąć późniejszych poprawek i wynikających z tego niepotrzebnych kosztów. Gruntownie przemyślana identyfikacja wizualna jest dobrą inwestycją w przyszłość firmy, zwłaszcza, że późniejsza zmiana wizerunku firmy to złożony proces, niejednokrotnie pochłaniający znaczne koszty. Nazwa firmy, logo firmy i kolory firmowe są podstawowymi wzorcami identyfikacji wizualnej, jednak system identyfikacji jako całość (spójna identyfikacja wizualna firmy) jest czymś więcej, niż tylko sumą poszczególnych jego elementów. Właściwie zaprojektowany i umiejętnie wykorzystywany system identyfikacji wizualnej staje się efektywnym narzędziem marketingowym. Dobrze skonstruowana identyfikacja wizualna firmy to system otwarty, który gwarantuje możliwość płynnego rozbudowania go wraz z rozwojem firmy.

MARKETING INTERNETOWY

Marketing internetowy to promocja towarów i usług, docierająca zarówno do bieżących, jak i potencjalnych klientów. Promocja ta jest prowadzona online, przy użyciu narzędzi internetowych i może obejmować sprzedaż, reklamę, budowanie wizerunku marki, badania marketingowe oraz obsługę Klienta.

Oferujemy Państwu usługę polegającą na utworzeniu strategii marketingowej - realizacji internetowej kampanii reklamowej i tworzeniu wizerunku firmy poprzez długotrwałe budowanie marki. Stanowimy swoisty dział marketingowy. Stała obsługa przede wszystkim pozwoli na duże oszczędności w budżecie firmowym, przy jednoczesnym zwiększeniu skuteczności prowadzonych działań marketingowych. Realizujemy projekty zarówno dla startujących firm jak i obecnych już na rynku dobierając działania do potrzeb i budżetów, tak by działania przyniosły jak najbardziej efektywne rezultaty. Usługę oferujemy łącznie z pozycjonowaniem strony www.

Szczegółowa oferta na zakładce MARKETING INTERNETOWY.

NEWSLETTER

Newsletter to elektroniczna wiadomość automatycznie wysyłana do wszystkich zainteresowanych osób. Newsletter pozwala firmom na zwiększenie zainteresowania swoją marką, produktami, usługami. Taka forma reklamy pozwala także na stały kontakt z klientami – przypomnienia o sobie, przedstawiania nowej oferty. Newsletter jest formą reklamy, która buduje zaufanie do marki firmy i jednocześnie pozwala zdobyć nowych klientów, dzięki niemu łatwo utrzymać więź z klientami, szybko i łatwo można powiadomić o aktualnych promocjach, nowych usługach, produktach.

Newsletter oferujemy w dwóch wersjach:

 • newsletter tworzony jako część sklepu internetowego, strony www - daje możliwość wysyłania wiadomości email w formie html lub tekstowej do wszystkich zainteresowanych osób które wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. Newsletter taki może być wysłany przez właściciela sklepu internetowego lub strony www w dowolnym czasie. Nie wymaga znajomości jakiegokolwiek języka programowania
 • newsletter tworzony na specjalne zamówienie i wysyłany przez nas za pomocą specjalnego systemu – na zamówienie klienta tworzymy wiadomość w formacie html która jest wysyłana za pomocą systemu newsletter do osób z bazy dostarczonej przez klienta.

HOSTING

Hosting to przestrzeń dyskowa opakowana oprogramowaniem ułatwiającym proste zarządzanie nią. Każda strona internetowa zajmuje określone miejsce na dysku twardym, więc abyśmy mogli się podzielić informacjami zawartymi na naszej witrynie z resztą świata potrzebujemy przestrzeni dyskowej, działającej przez całą dobę i udostępnionej w sieci. Usługa hostingowa jest niezbędna do wyświetlania strony w internecie. Dla każdej realizowanej przez nas strony www oferujemy pomoc w doborze hostingu i konfigurację serwera. W ramach usług hostingowych proponujemy Państwu również rejestrację i lokację domen. Przeprowadzamy wszelkie czynności związane z formalnościami, oferujemy wsparcie i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej domeny i jej nazwy oraz prowadzimy negocjacje z właścicielami domen, których nazwy są dla Państwa szczególnie istotne.

OPIEKA POSPRZEDAŻOWA

Po zakończeniu prac objętych projektem naszych Klientów obejmujemy gwarancją i opieką techniczną oraz oferujemy dalszą współpracę na zasadach partnerskich. Opcjonalnie przeprowadzamy także szkolenie (Panel CMS). Opieka nad serwisem to usługa skierowana przede wszystkim do klientów, którzy zakupili serwis nie wyposażony w system CMS, nie posiadają odpowiednich umiejętności aby aktualizować witrynę lub posiadają system CMS, ale z braku czasu lub innych przyczyn wolą zlecić aktualizację serwisu. Opieka nad serwisem www jest sprawdzonym sposobem na utrzymanie zawsze aktualnej treści. Bieżąca oferta prezentowana na stronie www lub w sklepie internetowym jest podstawowym wymogiem by cieszyła się ona dużą popularnością. Opieka nad serwisem może przybrać formę usługi wykupnej w postaci abonamentu, pakietów aktualizacyjnych lub jednorazowych zleceń.

Opieka posprzedażowa obejmuje:

 • dostosowywanie mechanizmów witryny do zmieniającego się środowiska internetowego (nowe wersje przeglądarek, nowe wersje oprogramowania serwerowego)
 • aktualizację treści strony www
 • wykonywanie dodatkowych modyfikacji w mechanizmie witryny
 • dodanie nowych funkcjonalności strony www, sklepu
 • w przypadku sklepu internetowego wprowadzenie nowych produktów, aktualizację produktów już wprowadzonych

GODZINY OTWARCIA

PON - PT: 10.00 - 17.30
SOBOTA: 10.00 - 13.00
DO GÓRY