PRZYPOMNIEĆ TWOJE DANE LOGOWANIA?

ZAREJESTRUJ SIĘ

TELKOMP.info

Sklep komputerowy

TELKOMP.info
Sklep komputerowy w Zawierciu

TELKOMP to sklep komputerowy w Zawierciu z bardzo szeroką ofertą komputerów stacjonarnych, laptopów, drukarek i peryferii. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy i instytucje państwowe. Przy stałej współpracy lub kompleksowych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe. Oferujemy towary o najwyższej jakości przy możliwie najniższej cenie.

 

OFERTA SKLEPU KOMPUTEROWEGO TELKOMP:
sprzedaż i serwis laptopów, komputerów PC, drukarek i materiałów eksploatacyjnych.
SPRZEDAŻ KOMPUTERÓW
Specjalizujemy się w sprzedaży laptopów i komputerów stacjonarnych.
SPRZEDAŻ DRUKAREK
Oferujemy szeroką gamę drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.
PROFESJONALNY SERWIS
Serwisujemy laptopy, komputery PC, monitory i drukarki.
AKCESORIA KOMPUTEROWE
Oferujemy akcesoria i osprzęt komputerowy, podzespoły komputerowe, zasilacze i inne.
PODZESPOŁY KOMPUTEROWE
W sprzedaży karty graficzne, płyty główne, pamięci RAM, dyski HDD i SSD.
MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
W stałej sprzedaży papier do drukarek oraz tonery, tusze, zamienniki i uzupełniacze.

SKLEP KOMPUTEROWY

PROFESJONALNY SERWIS

TELKOMP to sklep komputerowy w Zawierciu z szeroką ofertą komputerów stacjonarnych, laptopów, drukarek i peryferii. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy i instytucje państwowe. Przy stałej współpracy lub kompleksowych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe. Oferujemy towary o najwyższej jakości przy możliwie najniższej cenie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, sprzedawany przez nas sprzęt podlega pisemnej gwarancji, oferujemy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Posiadamy 25-letnie doświadczenie w sprzedaży, konfiguracji oraz serwisie sprzętu komputerowego. Kadra firmy TELKOMP to najwyższej klasy specjaliści, których cechuje profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Dbamy o wysoki standard naszych usług oraz towarów jakie sprzedajemy, na pierwszym miejscu stawiamy Państwa satysfakcję i komfort. Gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość realizacji naszych usług. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami najnowocześniejszego sprzętu, oferujemy sprzęt komputerowy w bardzo konkurencyjnych cenach. Często przygotowujemy ofertę korzystnych promocji.

Naprawą i serwisowaniem laptopów oraz innego sprzętu komputerowego zajmujemy się już od prawie 25 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie zawodowe pozwala nam na bardzo szybką diagnozę uszkodzenia w laptopie oraz fachową naprawę dzięki naszej wiedzy i profesjonalnemu zapleczu serwisowemu. Nasz serwis wyposażony jest w przyrządy, urządzenia, profesjonalne narzędzia i sprzęt do naprawy, który pozwala nam na wykonanie profesjonalnej naprawy laptopa, notebooka czy innego komputera lub drukarki. Do napraw używamy wysokiej jakości części zapasowych i eksploatacyjnych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że urządzenie będzie sprawnie i długo pracowało, co gwarantujemy. Podejmujemy się napraw poszczególnych podzespołów (płyty główne, karty graficzne, zasilacze itd.). Oferujemy również wymianę części komputerowych oraz modernizację kompletnych komputerów. Pomożemy i doradzimy w doborze odpowiednich części zamiennych. Zamontujemy powierzone części do Państwa komputera oraz sprawdzimy jego wydajność.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

SKLEP KOMPUTEROWY TELKOMP.INFO
DO GÓRY