PRZYPOMNIEĆ TWOJE DANE LOGOWANIA?

ZAREJESTRUJ SIĘ

WAŻNE INFORMACJE
DLA KLIENTÓW SKLEPU
TELKOMP.INFO

WAŻNE INFORMACJE DOT. SKLEPU TELKOMP.INFO

FORMY PŁATNOŚCI, DOSTAWA, CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA, ZWROTY, REKLAMACJE ITP.

Formy płatności dostępne dla Klientów sklepu internetowego telkomp.info

Zwykły przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
Rachunek bankowy sklepu: Bank PEKAO S.A. 52 1240 4911 1111 0000 5327 8436

Przelewem natychmiastowym on-line

Forma natychmiastowej płatności elektronicznej obsługiwana jest przez: PayU
PayU to wiele kanałów płatności, bezpieczeństwo, szybkie płatności także z poziomu urządzeń mobilnych, płatności w różnych walutach i wiele innych opcji. Płatności natychmiastowe to bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i innych serwisów. Akceptacja kart Visa, MasterCard i innych, a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPKO, BLIK) oraz płatności gotówką i telefonem.

Płatność gotówką i odbiór osobisty zamówienia

Forma płatności dla Klientów chcących zapłacić gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym i odebrać zamówiony towar osobiście. Skompletowane zamówienie będzie oczekiwać na odbiór przez 10 dni kalendarzowych.

Koszt wysyłki i czas dostawy towaru w sklepie internetowym telkomp.info

Koszt wysyłki

Klient ponosi koszt dostawy, który wynosi:

Kurier DHL - przedpłata: 5.00 zł  (za każdą 1 szt.)

Kurier DHL - pobranie: 10.00 zł (za każdą 1 szt.)


Czas dostawy

Natychmiast po opłaceniu przez Ciebie zamówienia rozpoczynamy proces jego realizacji. Przesyłkę nadamy zazwyczaj w ciągu 2 dni od chwili zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym. Na zapłatę oczekujemy przez 7 dni. Na Twój adres email będą na bieżąco przesyłane informacje o stanie realizacji zamówienia. Termin wysyłki wynika z dostępności produktów w magazynie i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi zazwyczaj od 2-5 dni.

Czas realizacji zamówienia w sklepie internetowym telkomp.info

Każdy towar wysyłamy zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym rachunku bankowych. Na zapłatę za zamówione towary oczekujemy przez 7 dni. Przesyłki dostarczają firmy:

  • firma kurierska DHL

Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to ok. 2 dni roboczych. Przy płatności zwykłym przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Sposób postępowania w przypadku zwrotów i reklamacji zakupionego towaru.

Reklamacja

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
1. Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji, podpisz i dołącz go do przesyłki. Wzór dostępny poniżej.
2. Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią dowodu zakupu. Prosimy o bezpieczne zapakowanie przesyłki.
Reklamowany produkt należy wysłać na adres: FHU TELKOMP Tomasz Możdżeń ul. Marszałkowska 39, 42-400 Zawiercie.

Zwrot towaru – odstąpienie od umowy

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij je na nasz adres wraz ze zwracanym produktem. Prosimy o bezpieczne zapakowanie przesyłki. Wzór dostępny poniżej.

ZAŁĄCZNIKI:
Wzór odstąpienia od umowy – pobierz plik
Wzór reklamacji – pobierz plik

GODZINY OTWARCIA

PON - PT: 10.00 - 18.00
SOBOTA: 10.00 - 14.00
DO GÓRY